تبلیغات
« ستاد سراوان » - هلاکت تنی چند از اشرار مسلح در درگیری مرزداران هنگ مرزی زاهدان

گروه مرزبانی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از به هلاکت رساندن تنی چند از اشرار مسلح در درگیری مرزداران هنگ مرزی زاهدان خبر داد.

سرتیپ دوم پاسدار "رهام بخش حبیبی" با اعلام این خبر افزود :مرزداران هنگ مرزی زاهدان با اشرافیت اطلاعاتی شب گذشته از فعالیت اشرار مسلح در نقطه صفر مرزی وقصد آن‌ها مبنی بر ورود به داخل کشور آگاه و پس از ساماندهی و آموزش‌های لازم، متوقف ساختن آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: مرزداران هنگ مرزی زاهدان در درگیری با اشرار مسلح توانستند ضمن به هلاکت رساندن تنی چند از آن‌ها، یک دستگاه خودرو و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات را توقیف و کشف و ضبط نمایند.

حبیبی ضمن تقدیر از مرزداران هنگ مرزی زاهدان که با رشادت خود مانع از ورود اشرار مسلح به داخل کشور شدند گفت: در این درگیری دو نفر از جان برکفان مرزبانی سیستان و بلوچستان به نام‌های ستوان‌دوم "جواد باقری" و استواردوم "رضا بارانی" به فیض عظمای شهادت نائل شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان افزود: ورود به حریم امنیتی جمهوری اسلامی ایران هزینه سنگینی برای متجاوزین به دنبال خواهد داشت و مرزداران دلاور این استان در راه حفظ مرزها، تا آخرین قطره خون ایستاده‌اند و با اقتدار کامل با هرگونه تخلف واقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.آخرین مطالب
آرشیو مطالب