تبلیغات
« ستاد سراوان » - اعتصام به حبل الله سلاح مسلمانان برای مقابله با جبهه ضد اسلام استمولوی «سید عبدالصمد ساداتی» روز یکشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت افزود: برای برون رفت از مشکلات حاکم بر مسلمانان باید اصل اساسی اسلام که همان اعتصام به حبل الله است را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهیم.

وی اظهار داشت: بحران کنونی حاکم بر جهان اسلام نشات گرفته از تحرکات گروه های افراطی و تکفیری است که در منطقه اظهار وجود کردند و با انجام جنایات وحشتناک سعی دارند چهره خشن و تنفرآمیز از اسلام را به دنیا معرفی کنند.

این مولوی اهل سنت گفت: امت اسلامی در شرایط کنونی برای مقابل با این گونه تهدیدها و چالش ها از جمله حادثه اخیر در کشور پاکستان که منجر به کشته شدن بیش از 130 دانش آموز و معلم بی گناه شد باید بیش از گذشته با هم متحد باشند و با آگاهی و بصیرت برای حل مشکلات عمل کنند.

وی تاکید کرد: افرادی که دست به این گونه جنایات می زنند و انسان های بی گناه را به خاک و خون می کشند، هیچ بویی از اسلام نبردند و جزو جبهه ضد اسلام حمایت کننده از تروریست و رژیم غاصب صهیونیستی هستند.

امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: مهمترین راهکار برای مقابله با جبهه ضد اسلام، شناخت رویکردهای استکبار و صهیونیست ها به عنوان دشمن مشترک مسلمانان است و تا زمانی که نتوانیم دوست و دشمن خود را بشناسیم، نمی توانیم برای نجات جهان اسلام تصمیم درست بگیریم. 

وی افزود: این گروه های تکفیری و افراطی که در کشورهای اسلامی دست به جنایات وحشیانه می زنند تا کنون حتی یک گلوله هم به سمت رژیم صهیونیستی شلیک نکردند و موضعی هم علیه این رژیم نگرفتند. 

مولوی ساداتی ادامه داد: با درک این موضوع به این نتیجه خواهیم رسید که گروه های تکفیری از سوی رژیم غاصب حمایت می شوند که در صورت افزایش وحدت، بصیرت و آگاهی در بین مسلمانان می توانیم آینده ای تاریک را برای این افراطیون از خدا بی خبر تجسم کنیم.

وی گفت: تا زمانی که بصیرت و آگاهی نباشد، نمی توانیم فتنه های دشمنان بر پیکره جهان اسلام را خنثی کنیم پس باید برای افزایش بصیرت مورد نظر رهبر معظم انقلاب در جامعه تلاش وافر داشته باشیم.

7307/653 / 1539

انتهای پیام /* آخرین مطالب
آرشیو مطالب