تبلیغات
« ستاد سراوان » - قدردانی آیت‌الله سیستانی از نیروهای مردمی


دبیر کل سازمان بدر اعلام کرد: استان دیالی کاملاً امن است و نیروهای امنیتی باید به مسوولیت و نقش حساس خود در این خصوص عمل کنند. هادی العامری همچنین بر اهمیت پاکسازی مناطق آزاد شده از بمب‌های کار گذاشته شده توسط گروه تروریستی داعش در این مناطق تاکید کرد. وی تصریح کرد: آیت‌الله سیستانی ضمن قدردانی از آزادسازی این مناطق که توسط نیروهای ارتش و داوطلب مردمی، بر ضرورت محافظت از اموال مردم تاکید کرده است.


وی افزود: آیت‌الله سیستانی در پیامی از تلاش‌های نیروهای ارتش و مردمی برای پاکسازی مناطق از لوث وجود داعش قدردانی کرده است و خواهان محافظت هرچه بیشتر از اموال مردم شده است. العامری تصریح کرد: توصیه آیت‌الله سیستانی شرعی و اخلاقی بوده و بر همگان واجب است که به این توصیه مهم پایبند باشند. 

همچنین سخنگوی وزارت دفاع عراق اعلام کرد که نیروهای دولتی پس از درگیری‌های اخیر با تروریست‌های داعش توانستند کنترل بیشتر مناطق جنوبی شهر الرمادی مرکز استان الانبار را از دست گروه خارج کنند. تحسین ابراهیم، اعلام کرد که نیروهای دولتی با موفقیت تمام و با حضور پررنگ ارتش، نیروهای مردمی و ساکنان محلی توانستند اعضای داعش را از مناطق جنوبی الرمادی وادار به عقب‌نشینی کردند. وی افزود: در این درگیری‌ها علاوه بر نابودی ده‌ها خودرو و تجهیزات نظامی داعش، 22 تن از آنها نیز به هلاکت رسیدند. در دیگر مناطق عراق نیز منابع امنیتی اعلام کرده‌اند که هواپیماهای ائتلاف چندین پایگاه وابسته به داعش را در مرکز شهرستان الحویجه واقع در جنوب غرب کرکوک بمباران کردند.


آخرین مطالب
آرشیو مطالب