تبلیغات
« ستاد سراوان » - ۸۵ طرح در شهرستان سراوان به بهره‌برداری می‌رسد


 به گزارش خبرگزاری تسنیم از سراوان، درویش نارویی امروز در جلسه جمع‌بندی کمیته‌ها و برنامه‌های اجرایی ستاد دهه فجر شهرستان سراوان با حضور ابراهیم کیخا معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، نوید ملازهی بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان، اظهار داشت: مهم‌ترین انقلاب در قرن بیستم، انقلاب اسلامی ایران بود که انقلابی فرهنگی و متمایز با دیگر انقلاب‌ها بود.

وی افزود: کشور ایران و دنیای اسلام در مسیری قرار گرفته بود که از امورات دینی به دور شده بود که ‌امام خمینی (ره) به‌عنوان رهبر این انقلاب برای تغییر رویکرد در کشور و حفاظت از مبانی دینی و الهی و منافع اسلام این جنبش بزرگ را آغاز کردند.

نارویی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهایی را در داخل و خارج کشور داشت که در خارج معادلات بین‌المللی را با چالش روبه‌رو کرد‌ به طوری که بسیاری از نهضت‌های آزادی بخش توانستند به جرأت کامل برسند و از حقوق خود دفاع کنند و همچنین اتفاقاتی که در کشورهای عربی و در دنیای غیر اسلامی رخ داد ناشی از الگوگیری از انقلاب اسلامی ایران بوده است که ملت ایران توانستند در عرصه بین‌المللی نیز نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

وی در همین راستا دستاوردهای داخلی انقلاب را هدفی الهی عنوان کرد و گفت: هدف محوری انقلاب اسلامی، حفظ و صیانت از تعالیم الهی بود و برکات زیادی را در ارتباط با مسائل اخلاق، فرهنگ و باورهای دینی ایجاد کرد که در نوع خود بی بدیل بود و رشد و بالندگی مشهودی را در جامعه حاکم ساخت.

فرماندار سراوان با بیان خدمات بی نظیر انقلاب، تصریح کرد: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی است که گذشته خود را بازنگری کرده و دستاوردهای عظیم انقلاب را برای مردم تبیین کنیم.

نارویی، مشارکت مردم و مردم‌محوری بودن برنامه‌های دهه مبارک فجر را مورد تأکید قرار داد.

وی افزود: امسال در شهرستان سراوان بیش از 100 برنامه در ایام‌الله دهه فجر برگزار و اجرا خواهد شد.

فرماندار سراوان گفت: همچنین در این ایام، 85 طرح در قالب طرح‌های عمرانی، تولیدی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/ آآخرین مطالب
آرشیو مطالب