تبلیغات
« ستاد سراوان » - توقیف 573 خودرو حامل سوخت قاچاق در 48 ساعت
تاریخ : چهارشنبه 9 اسفند 1391

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گروه مرزبانی- معاون هماهنگ كننده فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان از اجرای وسیع طرح مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی خبر داد و افزود: طی 48 ساعت گذشته 573 خودرو حامل سوخت قاچاق متوقف و 24 نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ پاسدار "احمد شهركی" ضمن بیان این مطلب افزود: مرزداران هنگ مرزی سراوان با تشدید اقدامات كنترلی و اجرای تاكتیك‌های مؤثر عملیاتی علیه قاچاقچیان موفق شدند در 48 ساعت گذشته از خروج مقادیر قابل توجهی مواد سوختی از كشور جلوگیری كنند.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: مأمورین این هنگ مرزی توانستند 573 دستگاه خودرو حامل سوخت قاچاق را توقیف و 24 نفر از قاچاقچیان را در حین ارتكاب جرم دستگیر كنند.

معاون هماهنگ كننده فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ضمن دعوت از كلیه دستگاه های دولتی و خصوصی برای رفع مشكلات مناطق مرزی و بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان خاطر نشان كرد: برای داشتن مرزهایی پر رونق و شكوفا در درجه اول نیازمند امنیت هستیم كه بحمدالّه این مهم در حد قابل قبولی تحقق یافته و بنابراین هم اكنون زمینه برای سرمایه گذاری، حمایت‌های دولت و بخش خصوصی فراهم شده است.

سرهنگ شهركی خطاب به قاچاقچیان و سودجویانی كه سلامت اقتصادی و اجتماعی را هدف گرفته‌اند گفت: قاچاقچیان باید بدانند نقطه امنی برای فعالیت‌شان در نوار مرزی منطقه وجود ندارد و تجاوز به حریم امنیتی ممنوعه هزینه سنگینی را برای آنها به همراه خواهد داشت.
طبقه بندی: اخبار، 
آخرین مطالب
آرشیو مطالب